حوزه های فعالیت

null

شبکه های ارتباطی

توانایی واردات و تامین و فروش تجهیزات شبکه مسی و فیبر نوری مشاوره، طراحی و اجرای انواع شبکه های LAN و WAN

null

سیستم های نظارتی و حفاظتی

مشاوره، طراحی و جانمایی، پشتیبانی، ارتقاء و رفع ایراد انواع سیستمهای دوربین مداربسته CCTV توانایی تامین تجهیزات انواع سیستمهای دوربین مدار بسته IP Camera

null

مرکز داده و اتاق سرور

طراحی و اجرای کف و سقف کاذب و دیوار پوش طراحی و اجرای سیستم اعلام و اطفاء حریق طراحی و اجرای سیستم کنترل تردد و مونیتورینگ تجهیزات

null

طراحی و پیکر بندی اکتیو شبکه

توانایی تامین و واردات انواع سوییچ و روتر و اکسس پوینت و فایروال برندهای Cisco و Huawei توانایی تامین سرورهای HP و قطعات آن توانایی پیکربندی تجهیزات شبکه

سیستم های نظارتی و حفاظتی تصویر

نیاز به راهکارهای حفاظتی و نظارتی یکی از مهمترین دغدغه های کلیه ارگانها و سازمانها بوده است و سازندگان و تولید کنندگان همواره در تلاش بودند تا ضریب خطای خود را جهت بالا بردن امنیت در تمامی سطوح به پایین ترین سطح برسانند.

با تولید و عرضه دوربینهای مداربسته تحت شبکه راهکارهای نوینی در این صنعت بوجود آمد. از مزیتهای دوربینهای تحت شبکه میتوان به عدم استفاده از کابل برق، توانایی ضبط تصاویر به صورت دیجیتال و استفاده از دوربینهای بیسیم و شارژی اشاره نمود.

تجهیزات فعال شبکه Active & Wireless

شرکت رایا شبکه تیم با توجه به اهمیت تجهیزات فعال شبکه در راهبری و مدیریت ساختار شبکه و همچنین ضرورت برقراری پایدار ارتباطات با سیم و یا بیسیم و تاکید در نحوه ارائه گترانتی این گروه از محصولات برندهایی را در واحد فروش خود ارائه کرده است که سریعا قابل دسترس و تعویض باشند.

تجهیزات غیر فعال شبکه، تجهیزاتی هستند که قابل برنامه ریزی نبوده و نمی توانند تغییراتی روی اطلاعات یا محتوای تبادل شده در شبکه داشته باشند. بخشی از تجهیزاتی که به منظور نصب و پیکر بندی سخت افزاری شبکه ( از قبیل کابل کشی و نصب دستگاه ها ) استفاده می شود در این دسته جای می گیرند که شامل انواع کابل های مسی، کابل های فیبر نوری، کانال ها، پریزهای شبکه و پچ پنل ها و غیره می باشد.

با توجه به اهمیت تجهیزات زیرساخت غیر فعال شبکه در پروژه های شبکه های ارتباطی، کیفیت بالا و اصلی بودن محصول بسیار حائز اهمیت است. از این رو شرکت رایا شبکه تیم در واحد فروش خود از برندهای معتبر و نام آشنا که مورد تایید بسیاری از کارفرمایانو نهادها و سازمان ها می باشد را با قیمت و کیفیت بالا ارائه نموده و گارانتی واقعی محصولات را بر اساس مصوبات کارخانه سازنده به مشتریان تقدیم می کند.

به علت تنوع محصولات و برندها در بازار، پیشنهاد قیمت و موجودی برندهایی که در Vendore لیست می باشد، جدول تشکیل داده می شود که در آن درصد کیفیت برند و قیمت ذکر می شود. تجهیزات توسط کارشناسان تست و نتیجه آن در جدول اعلام می گردد تا کارفرما بتواند نسبت به بودجه خود برند مناسب را انتخاب نماید.

تعدادی از برندهایی که به صورت مستمر در واحد فروش عرضه می گردد به شرح ذیل می باشد.

null

برند R & M

null

برند نگزنس

null

برند لگراند

ما این جا هستیم

فهرست